• Cart
  • Please enable WooCommerce

Hakkımızda

Yağmur Profesyonel Temizlik Hizmetleri

Profesyonel Temizlik Hizmetimizden Hemen Yararlanın.

YAĞMUR TEMİZLİK KURUMSAL

Kurulduğu yıldan itibaren müşterilerinin memnuniyetini kazanmış Yağmur temizlik şirketleri yılların tecrübesiyle hizmet vermektedir. Temizlik sektörüne yön vermek ve bölgemizde yaşayanların ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla kurulduk. Temizlik hizmetindeki prensiplerimiz; güvenilirlik, kalite ve özveridir. Deneyimli personel topluluğumuz, çok çeşitli alanlarda temizlik hizmeti vermektedir. Hizmet alanlarımız içinde;

 • Ev temizliği
 • Ofis temizliği
 • Apartman ve merdiven temizliği
 • Dış cephe temizliği
 • İş merkezleri, plaza temizliği
 • Fabrika gibi sanayi mekanlarının temizliği
 • Alışveriş merkezi, hastane, kamu alanları temizliği
 • İnşaat ve tadilat sonrası temizlik

Şirketimiz, kaliteli hizmet, eğitimli personel, yükse çalışma potansiyeli, doğal ve natürel temizlik ürünleri, son teknolojinin kullanıldığı sektörel ekipmanlarla yıllardır sürdürdüğü temizlik hizmetlerine devam etmektedir.

Yağmur Temizlik Şirketleri Sorumluluklarımız

İnsan sağlığı Yağmur temizlik şirketleri için en önemli ve ilk sıradaki sorumluluğumuzdur. Sorumluluğumuz eksiksiz yerine getirebilmek ve başarılı olabilmek için temizlik sektörüne kalıcı değerler katmaya çaba göstermekteyiz. Yağmur ilimizde verdiğimiz hizmetin ülkemizin ve dünyanın temizlik anlayışına yerleşmesi için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Yağmur Temizlik Şirketleri Görev Bilincimiz

Firmamızı diğer firmalardan ayırt eden özelliklerimiz arasında aldığımız görevlerin bilinciyle hareket etmemizdir. Yıllardır verdiğimiz hizmetleri her gün katlayarak müşterilerimize sunmaktayız. Temizlik alanındaki gelişmeleri takip eden Ar-ge departmanımız hizmetlerimizin gelişmesinde önemli paya sahiptir. Değişen teknolojik ekipmanlar ve eğitimlerimiz için gerekli yatırımları yaparak müşteri odaklı hizmet anlayışı üretmekteyiz. Kurumsal görev bilincimizin temelini çalışanlarımızın ve sahada aktif olan personelimizin görev bilinci oluşturmaktadır. Doğaya ve insanlara karşı daima sorumluluk hissi duyarak yaptığımız temizlikte en mükemmeli sunduk, sunmaya devam edeceğiz.

Neden Yağmur Temizlik Şirketleri

Çünkü biz, dünyada ve ülkemizde meydana gelen gelişmeleri yakından takip eden Yağmur temizlik şirketleri olarak son teknolojik gelişmeleri kullanarak hizmet vermekteyiz. Değişen yapı malzemeleri, doğal olarak değişen temizlik ürünleri ve ekipmanları anlamına gelmektedir. Modern tasarımlarla donatılmış mekanlarda sürekli hizmet veren firmamız çalışma alanlarımıza en ufak zararın gelmemesi için son teknolojik cihazları kullanmaktadır.

İnsanların yaşadığı ve zaman içerisinde kirlenen her türlü alanda kurumsal hizmet vermekteyiz. Eğitimden sanayiye, sağlıktan sosyal yaşam alanlarına kadar temizliğe ihtiyaç hissedilen her mekanda;

 • Eğitimli, deneyimli, uzman personel kadromuz
 • Sorumluluk ve görev bilinciyle donatılmış çalışanlarımız
 • Kullanıldığı alanlarda kalıcı ve hijyenik temizlik imkanı sunan natural ve kaliteli temizlik ürünleri
 • Mekanların zararsız ve derinlemesine temizlenmesini sağlaya temizlik ekipmanlarımızla sağlığınız için elzem temizlik hizmetlerini sunmaktayız.

Diğerlerinden Ayıran Farklılıklarımız

Her müşterinin mekanına ve isteklerine göre kusursuz temizlik hizmeti veren Yağmur temizlik şirketleri olarak sektördeki liderlik konumumuzu devam ettirmekteyiz. Lider olmak en büyük farklılıktır. Müşterilerimizin isteklerine ve taleplerine eksiksiz hizmetimizle karşılık verme, personellerimizin her birine insani değerler ve kriterler çerçevesinde saygılı olma, güncel temizlik sektörünün piyasa koşullarına uygun ücret, kaliteli hizmet sunmak farklılığımızdır. Aldığımız her işi müşteri memnuniyeti ile bitirmek her firmaya nasip olmaz. Yüksek performansla, işçi ve iş güvenliğini sağlayarak yaptığımız temizlik kalitesiyle firmamızı yansıtmaktadır.

İş alanlarımızın her birinde İnsanların sağlığı, doğa ve çevrenin temizliğini dikkate alarak yerine getirdiğimiz hizmetimiz Yağmur temizlik şirketleri GÜVENİLİRLİĞİNİ,
Düzenli eğitimlerimizler profesyonelleştirdiğimiz personelimizin, kurum ve işletmenin ihtiyacına göre projelendirdiği temizlik serüveni her müşterimize gösterdiğimiz ÖZEL İLGİYİ,
Çalışanımızdan, personelimize, kullandığımız ekipmanlardan, temizlik ürünlerine kadar her şeyin en iyisini hedeflemekteyiz. En iyilerin bir araya geldiği kurumumuz müşterilerimizin beklentilerine kusursuz karşılık vererek KALİTE FARKIMIZI göstermektedir.

Yağmur Temizlik Şirketleri İlkemiz

Kurumumuzun ilkesi, bütün çalışanlarımızın yeteneklerini ortaya çıkarabileceği eğitimler vererek kalite standartlarımızı indirilemeyecek seviyede tutmaktır. Karşılıklı sevgi ve saygıya dayanan çalışma ortamı ve koşulları temin etmek,  sahada çalışan deneyimli personelimizin çalışma performanslarını objektif kriterlerle değerlendirmek, başarılı olanları ödüllendirerek teşvik etmek, başarılı olmak isteyenleri eğiterek kusursuz temizlik hizmetleri vermek diğer ilkelerimiz arasındadır.

Back to top
Buyurun
Yağmur Temizlik Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.