• Cart
    • Please enable WooCommerce

Koltuk Yıkama

Yağmur Profesyonel Temizlik Hizmetleri

Profesyonel Temizlik Hizmetimizden Hemen Yararlanın.

koltuk-yikama-hizmetleri

Koltuk Yıkama

Yağmur Koltuk Yıkama; salonlarınızda ve oturma odalarınızda sürekli zaman geçirdiğimiz ve bu nedenle çok fazla kir, toz ve bakteri barındıran eşyalarımızın arasında yer alır. Özellikle içlerinde sünger yada elyaf bulunması tozların daha fazla hapsolmasına neden oluşturmaktadır. Ayrıca ‘’mite’’adı verilen bir takım toz böcekleri koltukların içerisindeki süngerlerin içerisine yerleşerek üreme yaparlar. Bu akarlar astım, bronşit ve birçok alerjik hastalığa neden olacak zemin hazırlarlar. Günlük olarak yapılan süpürme işlemi sırasında sadece yüzeysel görünüm değişir. Derinlemesine temizlenmemesi nedeniyle de bu akarlar yaşamaya devam eder.

Ayrıca; koltukların özellikle kol konulan kenar kısımları çok fazla leke tutar. Belli süre sonra ortaya çıkan bu lekeler içerisinde yapışan kirlerin etkisiyle koku yapmaya da neden olmaktadır. Ne kadar silinse de temizlenmeyecek olan koltuk üzerinde bulunan lekeler ancak belli leke çıkarıcılar ve profesyonel yıkama ile ortadan kalkabilir.

Koltukların belli aralıklarla yıkanması hijyenik ortamlar ve sağlıklı nefes almak için gereklidir. Yağmur  Koltuk Yıkama Olarak Evde yapılabilecek silme ya da yıkama işlemleri genelde sağlıksız olur ve koltuklarınıza zarar verir. O nedenle koltuk yıkama hizmetini profesyonel olarak yıkama yapan firmaların ehli ellerine teslim etmek oldukça önem taşır. Koltuk yıkama hizmeti genel olarak yerinde yıkama hizmeti kapsamındadır. Firmaların sahip oldukları uzman bir ekip ve son sistem makineler ile yıkama işlemi bulunduğu yerde uygulanmaktadır. Güçlü vakumlama sistemine sahip olan makineler aracılığıyla yapılan koltuk yıkama hizmeti; derinlemesine temizlik sağlayarak ilk günkü kadar hijyenik olmasına imkan verecektir. Sonrasında kurutularak koltuklarınız hazır hale getirilir. Bu sayede hiçbir nem kokusu ya da kirden eser kalmayarak uzun süre rahat ve sağlıklı ortamlarda yaşamanızı sağlayacaktır.

Koltuk yıkama yılda en az iki kez uygulanması gerekli olan bir işlemdir. Düzenli olarak koltuk yıkama işlemi yaptırmak; zamanla içerisinde bulunan ‘‘mite’’ adı verilen toz akarlarının yok olmasına etken olmaktadır. Koltuk yıkama konusunda hizmet veren firma seçiminiz mutlaka sizi bilgilendiren ve garantili temizlik hizmeti veren, uzun yılların deneyimine sahip ve kurumsallaşmış olan firmalar arasından olmalıdır. Bu sayede güvenle hizmet alabilme şansınız olacaktır.

Back to top
Buyurun
Yağmur Temizlik Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.