• Cart
    • Please enable WooCommerce

Plaza Temizliği

Yağmur Profesyonel Temizlik Hizmetleri

Profesyonel Temizlik Hizmetimizden Hemen Yararlanın.

Plaza Temizliği Hizmetleri

Plaza Temizliği Nasıl Yapılır?

Plazalar, gün içerisinde çok fazla insanın giriş çıkış yaptıkları iş merkezleridir. Bu nedenle de temizliklerinin günlük rutin olarak yapılması gerekmektedir. Ancak bu iş merkezlerinin temizliği ciddi bir koordinasyon ve plan gerektirmektedir. Çünkü plaza temizliği; cephe temizliği, çevre temizliği, kat ve giriş alanlarının temizliğinden meydana gelen komplike bir iştir. Bu anlamda plaza temizliği sektöründe tecrübeli bir temizlik şirketine emanet edildiği takdirde, eksiksiz ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

İş dünyasının kalbi durumundaki plazaların temizliği baştan sona bir risk yönetimini gerektirir. Bu nedenle eğitimli ve tecrübeli temizlik personeli, bu işin kilit noktasını teşkil eder. Yağmur Temizlik Hizmetleri ise; plaza temizliğinin yeterli ekipman ve uzmanlık isteyen bir iş olduğu bilinci ile eğitimli personeli ve yeni nesil ekipmanları ile kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Plaza Temizliği İşlemleri Nelerdir?

Günümüzde temizliğin önem taşıdığı mekânlardan birisi de iş merkezleridir. Bunlara örnek olarak ise plazaları verebilir. Plazalar, özel markaların ve firmaların iş yerleri olarak bilinir. Ayrıca bu merkezlerde birçok saygın firma bulunabilir. Ayrıca plazalar, farklı bölümlerin bulunduğu çok katlı binalar olarak da tanımlanabilir. Plaza temizliği ise markaların itibarı için önemli hususlardan birisidir. Bu anlamda plazalar için sunulan birçok temizlik hizmeti bulunmaktadır.

Plazaların İç Temizliği

Plazaların temizliği için öncelikli olarak iş saatleri göz önünde bulundurulmaktadır. Bunun için iyi bir planlama büyük önem taşımaktadır. Bu doğrultuda plazaların genel temizliği için yeterli personel temin edilir. Ardından ofis içi temizliğine geçilir ve öncelikli olarak küllükler boşaltılır, çöpler temizlenir. Yine personelin yetişebildiği tüm noktalar uygun bezler ve temizlik ürünleri kullanılarak silinir. Zemin, kuru paspaslama ve ıslak paspaslama yapılarak silinir. Ayrıca masa üstlerinde yer alan telefon ve diğer cihazlar kuru bezler ile zarar vermeden silinir. Son kontroller yapılarak ofis temizliğine son verilir.

Plaza Dış Cephe Temizliği

Plazaların içinin temizliği kadar dış temizliği de önemlidir. Bunun için cam ve kompozit cephelerde öncelikli olarak temizlik malzemeleri test edilir. Yapılan test sonrasında herhangi bir sorun yaşanmazsa plaza dış cephe temizliği için tercih edilen yöntem tüm cepheye uygulanır. Bu işlemler sırasında genellikle asansörlü ve vinçli sistemlerden yararlanılır.

Plaza temizliği baştan sonra titizlikle gerçekleştirilmesi gereken bir hizmettir. Bu nedenle temizlik personelinin iş ve iş güvenliği ile ilgili gerekli eğitimleri almış olması büyük önem taşımaktadır. Siz de Yağmur Temizlik Hizmetleri ile çalışarak eğitimli personelden kaliteli bir hizmet almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Back to top
Buyurun
Yağmur Temizlik Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.