• Cart
    • Please enable WooCommerce

Stor Perde Yıkama

Yağmur Profesyonel Temizlik Hizmetleri

Profesyonel Temizlik Hizmetimizden Hemen Yararlanın.

stor-perde

Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama hizmetimiz için bizi hemen arayabilirsiniz. 100 den fazla mutlu müşterilerimizin arasına sizde katılabilirsiniz. Öncelikle yıkama işlemine başlamadan stor perde yi tanımamız da gerekli . Stor perde farklı kumaş cinslerinin bir rulo etrafına sarılmasıyla oluşturulan bir perde sistemidir. Yeni ve modern bir perde.

Yağmur’da Stor perde yıkama nasıl yapılmaktadır?
istanbul’da bir çok müşterimiz tarafından sıkça sorulan sorulardan sadece birisi stor perde nasıl yıkanır ? Stor perdeler için henüz makineleşmiş bir sistem mevcut değil. Manuel olarak işlem yapılmakta. Bu sebeple dikkat edilmesi gereken bir yıkama.

STOR PERDE NASIL ÇIKARILIR?
Stor perde nasıl çıkarılır konusu müşterilerimiz daha çok aklına takılan , yardım istedikleri konuların başında gelmektedir. Beyaz temizlik hizmetleri olarak Stor perde nasıl çıkarılır konusunda müşterilerimize bilgi vermeyi amaçladık.

Yeni model stor perdeleriniz de hareket eden mekanizma kısmında sağ tarafında yada sol tarafında bir tırnak vardır . Bu tırnağı yukarı kaldırarak perdenizin mekanizmadan kurtulmasını sağlar ve kolayca çıkarabilirsiniz. Eski model stor perdelerinde ise bu tırnaklar yoktur. Bunları sökebilmek için stor perdenizin tavana monte olan kısmındaki tırnakları kaldırarak stor perdenizi gövdesiyle beraber sökerek stor perde nasıl çıkarılır işleminiz için ilk adımı atmış olursunuz.

STOR PERDE NASIL TAKILIR?
Stor perde takma için öncelikle söküm işleminin tersinin yapılacağını bilmeniz işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Stor perde takma aslında bizler içinde oldukça zahmetli ve zaman alıcı olabiliyor. Özelikle yıkama işlemi yapılmış bir stor perdeyi yerine takarken harcamış olduğumuz efor neredeyse yıkama işlemindeki güç kaybımıza eşit değerde oluyor.

Stor perde nasıl takılır işleminde dikkat etmemiz gerekenler ;
En önemli husus takacağımız perdenin oluk kısmı ve tırnaklara geçirmesidir. Yukarı doğru bir güç uygulanması ile de oluk tırnağa geçer ve tık diye bir ses duyarsınız. Bu ses perdenin yuvasına geçtiği anlamına gelmektedir. Tabi bu işlemler sizler için zaman alıcı ve yorucu olabilir sizler yorulmayın ve zamanınızı sevdiklerinle geçirin diye bu konuda da İpek temizlik sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Stor perde temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Back to top
Buyurun
Yağmur Temizlik Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.